Nowy numer 22/2020 Archiwum

Straszna śmierć dziecka w jednym z gospodarstw

W niewyjaśnionych okolicznościach doszło do tragicznego wypadku z udziałem 6-letniego chłopca, który zginął rozszarpany przez maszynę rolniczą.

6-letni chłopiec wpadł do paszowozu – maszyny służącej do mieszania składników paszy dla zwierząt. Sprzęt był podłączony do ciągnika rolniczego. Dziecko zostało rozszarpane przez ostrza pracującego paszowozu.

Śledczy sprawdzają teraz, jak wyglądała opieka nad dzieckiem i czy prace w gospodarstwie prowadzono we właściwy sposób. Na miejscu wypadku przeprowadzono już czynności z udziałem policji i prokuratora.

Do wypadku doszło w gminie Ostrówek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • logick
    03.10.2018 22:10
    Zdelegalizować maszyny rolnicze - proste. Tak samo, jak kilka lat temu zdelegalizowaliśmy klapsy bo 1 rodzic na milion kogoś zatłukł i pokazali to w TV.
    doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama