Nowy numer 21/2020 Archiwum

Ks. Krzysztof Kralka: Zbawienie wciąż przychodzi przez krzyż

Moderator generalny wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca i jednocześnie dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza po raz kolejny na wyjątkowe rekolekcje halowe.

Prawie 800 osób w przestronnej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 52 na Felinie 10 i 11 listopada będzie miało okazję słuchać konferencji oraz trwać na modlitwie uwielbienia wraz z zespołem Razem za Jezusem. Tym razem w czasie rekolekcji zaplanowano także modlitwę o uzdrowienie. 

Halowe rekolekcje prowadzone przez ks. Krzysztofa Kralkę odbędą się po raz trzeci. 

Tematyka, która będzie poruszana w czasie rekolekcji to: chrześcijański sens cierpienia; rodzaje cierpienia i ich geneza; przeżywanie cierpienia jako droga do świętości. 

- Bardzo często nie rozumiemy trudu i cierpienia, które pojawią się w naszym życiu - mówi ksiądz Krzysztof Kralka. - Walczymy, uciekamy, by uniknąć tego, co nieprzyjemne. Wiele z tych rzeczy to sytuacje, przez które Bóg nas oczyszcza i prowadzi nas do zbawienia. To zbawienie wciąż przychodzi przez krzyż. Trzeba się go uczyć, by rozumieć i kochać - podkreśla pallotyn. 

Rekolekcje rozpoczynają się w sobotę 10 listopada o godzinie 9.00, recepcja rekolekcji czynna od godziny 8.00, zakończenie w niedzielę około godziny 18.00. 

Zapisy na rekolekcje prowadzone są drogą internetową przez stronę: snepallotyni

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama