Nowy numer 22/2020 Archiwum

Warto porozmawiać z księdzem przy kawie

Oczywiście po Roratach. Spotkanie odbędzie się ponownie w księgarni św. Pawła przy ul. Królewskiej w Lublinie.

Rozmowę przy dobrej kawie po Roratach księgarnia św. Pawła zapoczątkowała w miniony czwartek. Spotkanie cieszyło się popularnością, więc w najbliższy czwartek odbędzie się kolejne.

- Tydzień temu od godziny 8 do 10 można było przyjść, napić się pysznej darmowej kawy i porozmawiać z księdzem Damianem Dorotem, który w ciekawy sposób opowiadał, jak dobrze przeżyć czas przygotowania do Bożego Narodzenia - mówi Paweł Lipa, kierownik księgarni św. Pawła. 

Spotkanie odbyło się w gronie kilkunastu osób, które aktywnie uczestniczyły w rozmowie oraz zaproponowanych przez księgarnię atrakcjach. Całość zakończyła wspólna gra w jengę, symbolizująca według księdza Damiana biblijny dom budowany na skale.

Czwartkowe spotkanie pororatnie przy kawie z ks. Damianem było tak owocne, że w najbliższy czwartek 13 grudnia poprowadzi je ponownie. - Jak co tydzień serdecznie zapraszamy o godz. 6.00 na Mszę roratnią do kościoła rektoralnego św. Piotra Apostoła w Lublinie, a potem od 8.00 do 10.00 na kawę po Roratach do księgarni - przypomina Iwona Kmiecik, pracownica księgarni Edycji św. Pawła w Lublinie.
- To nie koniec naszych czwartkowych Rorat przy kawie. Zapraszamy także na ostatnie spotkanie, 20 grudnia, w duchu Taize, które poprowadzi ks. Konrad Żyśko - dodaje P. Lipa. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama