Nowy numer 22/2020 Archiwum

Marcin Dorociński, "7 uczuć" Koterskiego i pomoc zwierzętom

W Centrum Kultury Filmowej "Zorza" w Chełmie odbędzie się spotkanie z M. Dorocińskim. Aktor dochód ze spotkania postanowił przeznaczyć dla podopiecznych Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt.

Centrum Kultury Filmowej „Zorza” należące do Chełmskiego Domu Kultury, regularnie organizuje tzw. „Seanse z Gwiazdą”. W ramach cyklu odbywa się spotkanie ze znanym aktorem lub aktorką oraz wyświetlany jest film. Stały elementem to rozmowa i zadawanie pytań. Publiczność w drodze głosowania internetowego wybrała na spotkanie z Marcinem Dorocińskim, 18 grudnia o godz. 18.00, film „7 uczuć” w reżyserii Marka Koterskiego.

Na prośbę aktora, dochód ze spotkania zostanie przekazany na cele statutowe i potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt. Ponadto dystrybutor filmu "7 uczuć", firma Kino Świat, dołączyła się do propozycji Marcina Dorocińskiego i dołożyła się rezygnując z opłat licencyjnych do pomocy podopiecznym Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.

- Dwa lata trwały prace nad ściągnięciem pana Dorocińskiego do Chełma. Wreszcie się udało. Poza tym jego gest jest ważny i piękny, bo świadczy o tym, że zależy mu na spotkaniu z ludźmi, z widzami. Im większa gwiazda, takie jest nasze doświadczenie, tym większa otwartość - mówi Małgorzata Paździor-Król, dyrektor Chełmskiego Domu Kultury. Z dochodu ze spotkania zrezygnowała również Agata Kulesza, która przekazała pieniądze na klub tańca towarzyskiego w ChDK.

Na zaproszenie Chełmskiego Domu Kultury do Chełma przyjechali już m.in.: Agata Kulesza, Piotr Adamczyk, Robert Więckiewicz i Bartłomiej Topa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama