Nowy numer 21/2020 Archiwum

Zmiana w lubelskim wydziale komunikacji

Każdy, kto planuje załatwić w najbliższym czasie jakąś sprawę w wydziale komunikacji w Lublinie, powinien się pospieszyć lub poczekać do 14 stycznia.

Dotychczasowy adres wydziału komunikacji w Lublinie zmienia się. Tylko do 9 stycznia przy Leszczyńskiego 20 można załatwiać sprawy związane np. z rejestracją samochodów. 10 i 11 stycznia urząd będzie zamknięty, a od 14 stycznia urzędnicy zapraszają do nowej siedziby przy ul. Czechowskiej 19 A.

- Wydział komunikacji obsługuje największą liczbę klientów, dziennie zgłasza się tu nawet do 700 osób. Dzięki przeniesieniu go do nowego obiektu przyjmowanie interesantów odbywać się będzie w wygodnych warunkach, w dostosowanych specjalnie do obsługi klientów pomieszczeniach. Ich usytuowanie, wielkość oraz stan techniczny budynku przy ul. Czechowskiej umożliwia przygotowanie odpowiednich sal obsługi, poczekalni oraz miejsc socjalno-sanitarnych. Interesanci będą obsługiwani przy 15 stanowiskach - wyjaśniają urzędnicy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama