Nowy numer 42/2019 Archiwum

Co w dzisiejszym świecie oznacza przykazanie "czcij ojca swego"?

Jak stosować w swoim życiu przykazania i jakie mają znaczenie dla naszego osobistego szczęścia - to niektóre z pytań, na które odpowiedzi będzie można znaleźć podczas dnia skupienia.

W ramach cyklu "10 słów Boga", jaki w tym roku zaproponowały młodym ludziom (liceum, studenci, pracujący) siostry Wynagrodzicielki Najświętszego Serca Pana Jezusa, odbędzie się kolejne spotkanie.

- Każdy może przyjść, kto chce spędzić czas bliżej Pana Boga i przyjrzeć się sobie samemu. Dni skupienia, które organizujemy w naszym domu, prowadzą wspólnie kapłan i psycholog. To pomaga z nowej perspektywy zobaczyć siebie, swoje relacje z Bogiem i innymi ludźmi. W tym miesiącu zatrzymamy się nad przykazaniem "czcij ojca swego i matkę swoją" - mówią siostry.

Stroną emocjonalną zajmuje się psychoterapeuta Katarzyna Krasnodębska, zaś duchową - ks. Adam Falewicz doktorant w katedrze psychologii klinicznej KUL.

Spotkanie odbędzie się 16 lutego w godz. od 10 do 17.00 w domu sióstr przy ulicy Judyma 47 w Lublinie.

Zapisy telefoniczne przyjmuje s. Anna 606 397 960.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL