Nowy numer 22/2020 Archiwum

Przebłagalna Droga Krzyżowa z udziałem biskupów i prezbiterów archidiecezji lubelskiej

Modlitewne spotkanie duchowieństwa archidiecezji lubelskiej pod przewodnictwem abp. Stanisława Budzika odbędzie się w pierwszy piątek Wielkiego Postu w archikatedrze lubelskiej.

Pierwszy piątek Wielkiego Postu, przypadający 8 marca 2019 r. jest też w Kościele katolickim dniem modlitwy i pokuty za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich, stąd w programie spotkania, które rozpocznie się w katedrze lubelskiej o godz. 20, zaplanowana została również Droga Krzyżowa z udziałem biskupów i prezbiterów mająca wymiar przebłagania, ekspiacji i prośby – informuje strona archidiecezji lubelskiej.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni są szczególnie księża proboszczowie i wikariusze dekanatów lubelskich i pozalubelskich, duchowni pracujący w uczelniach i instytucjach diecezjalnych oraz księża renciści i emeryci.

Jak informuje witryna archidiecezjalna, do wszystkich parafii zostały wysłane także rozważania Drogi Krzyżowej przygotowane przez Konferencję Episkopatu Polski. Treść tych rozważań dostępna jest również na stronie Konferencji Episkopatu Polski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama