Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Jula1
  16.03.2019 13:07
  Żałosny artykuł wyssany z palca, pomylone nazwiska i cytaty, których nikt nie powiedział. Za takie publikacje można pozwać do sądu.
  doceń 8
 • Keya
  17.03.2019 01:49
  Artykuł ignarancji, zaniedbania i kłamstwa? Zdezorientowany "dziennikarz" wparowuje na strajk 15 minut przed końcem. W ostatniej chwili, by zrobić jakiekolwiek notatki. -A co będzie z nieobecnościami w szkole?- pyta najpierw. Nie interesują go pobudki i cele młodzieżowej mobilizacji. Widać nie odrobił pracy domowej. Zadaje bezsensowne pytania i wstydzi się zamieścić je w artykule. Puste miejsce po nich zapełnia przeciwnymi prawdzie zdaniami o "nieufności wobec naukowców" (podstawą strajków klimatycznych są opublikowane przez naukowców dane, młodzieżowy strajk popiera ok. 200 naukowców z całego świata. Gdzie jest ta wspomniana nieufność?...) oraz o "postawie bierności i braku wiary w zmianę", co jest kompletnym zaprzeczeniem rzeczywiści. Czy działanie (branie czynnego udziału w strajku i jego organizacja) można nazwać biernością? Czy domaganie się zmian ma być dowodem braku wiary w ich realizację? Bardzo mi przykro, że daje pan świadectwo kłamstwu i manipulacji w katolickich mediach. Z Bogiem.
  doceń 6
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL