GN 21/2020 Archiwum

Znany raper Tau: Służyłem szatanowi, teraz służę Bogu

Muzyk już 23 marca w Lublinie podzieli się świadectwem swojego nawrócenia. Spotkanie z Tau w parafii św. Maksymiliana Kolbego.

Naprawdę nazywa się Piotr Kowalczyk. W świecie muzyki rap osiągnął bardzo dużo, sprzedał wiele płyt, miał dziesiątki tysięcy fanów. Kilka lat temu przeżył nawrócenie i swoją muzyczną karierę zaczął od nowa. 

W jednym z wywiadów mówił o sobie: "Byłem w depresji, byłem okultystą, wywoływałem duchy. Asfalt Records, wielkie sceny, dragi, łycha, panienki. I nagle Bóg przychodzi do mojego życia i wszystko naprawia lawinowo...". To był rok 2013. Wtedy muzyczny pseudonim Medium zamienił na Tau. 

Od tamtego czasu ewangelizuje muzyką. Podkreśla, że ufa opatrzności Bożej, a bycie katolikiem to dla niego, jak mówi, najwspanialszy order na najpiękniejszej marynarce. 

Na spotkanie z wyjątkowym muzykiem zaprasza parafia św. Maksymiliana Kolbe. Odbędzie się ono 23 marca o godz. 18 w Domu Jana Pawła II przy ul. Droga Męczenników Majdanka 27. Wstęp wolny. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama