Nowy numer 03/2020 Archiwum

Archidiecezja lubelska będzie mieć 10 nowych diakonów

Już 4 maja w parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Lublinie dziesięciu kleryków lubelskiego Metropolitalnego Seminarium Duchownego przyjmie święcenia diakonatu.

Ich powołanie w większości zrodziło się w domu rodzinnym. Do swoich pierwszych święceń przygotowywali się poprzez pięcioletnią formację duchową i intelektualną.

Od 27 kwietnia do 3 maja będą uczestniczyć w rekolekcjach zamkniętych w domu rekolekcyjnym w Kaliszanach, które poprowadzi ojciec duchowny ks. Wojciech Rebeta. 

4 maja tego roku z rąk biskupa Józefa Wróbla w kościele NMP Nieustającej Pomocy przyjmą święcenia diakonatu. W uroczystości weźmie także udział sekretarz KEP ks. bp Artur Miziński. 

Zachęcamy do modlitwy w intencji kandydatów do święceń.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama