Nowy numer 03/2020 Archiwum

Życzenia świąteczne abp. Stanisława Budzika dla Czytelników "Gościa Lubelskiego"

"Razem ze świadkami pustego grobu wyznajemy, że Chrystus żyje w swoim Kościele. Wierzymy, że wędruje z nami po kamienistej drodze życia, udzielając nam darów i owoców Bożego Ducha" - pisze metropolita lubelski.

Chrystus zmartwychwstał! To najważniejsza wiadomość, jaką kiedykolwiek oznajmiono człowiekowi! Chrystus zmartwychwstał i wszystkim, którzy w Niego wierzą, otworzył drogę do zwycięstwa nad grzechem i śmiercią.

Razem ze świadkami pustego grobu wyznajemy, że Chrystus żyje w swoim Kościele. Wierzymy, że wędruje z nami po kamienistej drodze życia, udzielając nam darów i owoców Bożego Ducha.

Razem z uczniami zdążającymi do Emaus wołamy: Zostań z nami, Panie! Oświeć nas blaskiem Twojego słowa i pozwól nam Cię poznać po łamaniu chleba. Uczyń nas światłem i poślij do Jerozolimy współczesnego świata - aby ludzie widzieli nasze dobre czyny i chwalili Ojca, który Cię wskrzesił z martwych.

Drogim Czytelnikom Lubelskiego "Gościa Niedzielnego" życzę radosnych Świąt Paschalnych!

Lublin, Wielkanoc 2019

 

Abp Stanisław Budzik,

Metropolita Lubelski

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama