Nowy numer 03/2020 Archiwum

Seminarium duchowne. Wielkanocny dzień skupienia dla mężczyzn rozeznających powołanie

Na dzień skupienia w seminarium duchownym w Lublinie zaproszeni są mężczyźni, którzy ukończyli szesnaście lat.

Dzień skupienia w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie rozpocznie się w poniedziałek wielkanocny. Pierwszym punktem spotkania będzie integracyjna kolacja o godz. 18. Zakończenie dnia skupienia przewidziane jest dnia następnego o godz. 13. Wydarzeniem podsumowującym będzie wspólny obiad.

Dzień skupienia poprowadzi ks. dr Wojciech Rebeta. Chętni do udziału w wydarzeniu powinni zabrać ze sobą Pismo św., różaniec oraz rzeczy osobiste. Udział jest bezpłatny. Zgłoszenia należy kierować na adres: a.flis@diecezja.lublin.pl lub telefonicznie: 781 512 460.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama