Nowy numer 3/2021 Archiwum

Bezpłatne warsztaty dla rodziców chcących poprawić swoje relacje z dziećmi

Cykl warsztatów finansowanych z GPPN dla miasta Lublin zaplanowano na maj. Będą się one odbywać popołudniami w siedzibie katolickiego stowarzyszenia "Agape" w Lublinie.

Bezpłatne Warsztaty Umiejętności Wychowawczych dla rodziców, którzy chcą zadbać o dobre relacje z dziećmi zaplanowano na maj. Będą one realizowane w środowe popołudnia, aby mogły z nich skorzystać osoby pracujące. Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu: 81 534 38 38 oraz pod adresem: poczta@agape.lublin.pl.

- Warsztaty Umiejętności Wychowawczych, prowadzone przez doświadczonych specjalistów, pomogą również rodzicom w ich osobistym rozwoju, a nie tylko w poprawnym budowaniu relacji z dziećmi. Proponujemy grupowe kształcenie umiejętności wychowawczych prowadzone metodami warsztatowymi - informują organizatorzy. Warsztaty będą się odbywać w siedzibie stowarzyszenia "Agape" przy ul. Bernardyńskiej 5 w Lublinie.

Spotkania zaplanowano na środowe popołudnia:

  • 8 maja, godz. 17-19
  • 15 maja, godz. 17-20
  • 22 maja, godz. 17-20
  • 29 maja, godz. 17-20

Planowane są również poranne spotkania grup w piątki od godz. 10 do 13. Program finansowany jest ze środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama