Nowy numer 03/2020 Archiwum

Ks. Artur Potrapeluk ma nową ważną funkcję

Archidiecezjalny koordynator Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym oraz członek zespołu ds. nowej ewangelizacji otrzymał nową nominację.

Podczas spotkania Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym w Magdalence obecni na zjeździe koordynatorzy dokonali wyboru nowego przewodniczącego Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy.

Został nim ks. Artur Potrapeluk z Lublina. Zastąpi na tym stanowisku ks. Sławomira Płusę.

Ks. Artur Potrapeluk ma nową ważną funkcję

Ksiądz Artur od lipca 2018 r. jest wikariuszem w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie. Jest też koordynatorem duchownym Odnowy Archidiecezji Lubelskiej, prezesem Fundacji Nowa Pięćdziesiątnica i dotychczasowym członkiem Krajowego Zespołu Koordynatorów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama