Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Fundusz stypendialny "Świadkowie Bożego Piękna" wsparty przez Polską Spółkę Gazownictwa

Stypendia za drugi semestr roku szkolnego i akademickiego otrzymali wszyscy, którzy spełnili wymogi regulaminu.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w lipcu 2019 r. podpisała umowę z Centrum Jana Pawła II w Lublinie i udzieliła wsparcia finansowego, przekazując darowiznę na działalność statutową Centrum Jana Pawła II, w ramach której prowadzony jest Fundusz Stypendialny Świadkowie Bożego Piękna im. abp Józefa Życińskiego.

- Stypendia za drugi semestr roku szkolnego i akademickiego otrzymali wszyscy, którzy spełnili wymogi regulaminu. Sponsorowi składamy podziękowanie za udzieloną pomoc, dzięki której uzdolniona i utalentowana młodzież, z rodzin z trudnościami finansowymi mogła kontynuować naukę, zgłębianie wiedzy i rozwijać swoje talenty i pasje - mówi ks. prał. Tadeusz Pajurek, prezes Zarządu Centrum Jana Pawła II w Lublinie.

- Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną życzliwość i wsparcie naszych stypendystów - podkreśla.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama