Nowy numer 04/2020 Archiwum

Zaręczyny na pielgrzymce do Wąwolnicy

Podczas pieszej pielgrzymki do Wąwolnicy pod figurką Matki Bożej Kębelskiej doszło do zaręczyn. Świeżo upieczeni narzeczeni to Weronika i Kamil podróżujący z parafii Ducha Świętego w Poniatowej.

Para wielokrotnie dawała świadectwo swojej wiary. Poznali się w kościele i to właśnie z Bogiem wiążą swoje życie.

Pielgrzymowali także na Jasną Gorę, jednak pielgrzymka do pobliskiej Wąwolnicy, gdzie znajduje się słynąca łaskami figura Matki Bożej Kębelskiej, jest u nich coroczną normą. Nie wyobrażają sobie, by nie być na uroczystościach odpustowych ku czci Matki Bożej. Nic więc dziwnego, że oświadczyny odbyły się w takim oryginalnym miejscu, na pielgrzymce, która jest im tak bliska. Szczęśliwi dotarli do sanktuarium Matki Bożej w Wąwolnicy, gdzie mogli dziękować za ich miłość, za otrzymane łaski i prosić o dalszą opiekę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama