Nowy numer 49/2019 Archiwum

Przygoda, do której zaprosił mnie Bóg

Najpierw była młodzieńcza pasja, potem przyszło powołanie i w końcu praca duszpasterska. Z nią pojawiło się pytanie, jak docierać do młodych z przesłaniem Ewangelii. Tak powstał wideoblog „W koloratce”.

Jako studio służy pokój w seminarium, gdzie ks. Grzegorz na co dzień mieszka. To stąd od 3 lat wychodzą w świat refleksje o tym, jakie ślady prawdy, dobra i piękna można znaleźć we współczesnych filmach.

− Zawsze lubiłem oglądać filmy. Najpierw w czasach mojego dzieciństwa były to czarno-białe obrazy, potem przyszły kolorowe. Fascynowało mnie kino i to, w jaki sposób pokazuje świat. Chociaż rodzice gonili mnie sprzed telewizora − i słusznie, bo nie można całymi dniami siedzieć przed ekranem − to pasja do filmu pozostała do dzisiaj – mówi ks. Grzegorz Ogorzałek, autor wideobloga zatytułowanego „W koloratce”.

Dostępne jest 16% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama