Nowy numer 22/2020 Archiwum

Czy media publiczne są jeszcze potrzebne? Spotkanie z Juliuszem Braunem na KUL

Otwarte spotkanie z Juliuszem Braunem, członkiem Rady Mediów Narodowych i byłym prezesem TVP, zaplanowano na czwartek 21 listopada na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Juliusz Braun spotka się ze studentami i osobami zainteresowanymi spoza uniwersytetu w czwartek 21 listopada w auli CTW 113 przy al. Racławickich. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.10 i będzie poświęcone pytaniu: „Czy media publiczne są jeszcze potrzebne?”. W programie krótki wykład oraz debata z udziałem J. Brauna.

Dr Juliusz Braun jest członkiem Rady Mediów Narodowych oraz byłym przewodniczącym Krajowej rady radiofonii i Telewizji oraz byłym prezesem Zarządu telewizji Polskiej S.A.  Jest autorem kilku książek, w tym wydanej ostatnio: „Rynek i katedra. Polskie spory o media publiczne”.

Organizatorem wydarzenia jest Katedra Warsztatu Dziennikarskiego i Aksjologii oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL. Wstęp na spotkanie jest wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama