Nowy numer 14/2020 Archiwum

Ojciec Alicji Mazurek - Wojciech Mazurek - nominowany w konkursie Osobowość Roku 2019

Pan Wojtek został nominowany w plebiscycie "Kuriera Lubelskiego" w kategorii działalność społeczna i charytatywna.

Tatę Ali Mazurek zgłosiła do plebiscytu fejsbukowa grupa "Alicja Mazurek - grupa wsparcia dla rodziny #WstawajAlicja".

W uzasadnieniu inicjatorzy napisali, że nominują pana Wojtka za wybudowanie i wyposażenie w niesamowitym tempie ośrodka neurorehabilitacji, jedynego na Lubelszczyźnie, który ma służyć osobom z chorobami neurologicznymi i nie tylko.

Placówka dziennie może przyjąć ok 30 osób. W ciągu godziny jednocześnie może być rehabilitowanych sześć osób. Oprócz fizjoterapeutów z pacjentami pracują także psycholog oraz neurologopeda. Ośrodek może przyjmować pacjentów z całej Polski, zarówno dzieci, jak i dorosłych po urazach rdzenia kręgowego, udarach, z porażeniem mózgowym, a także z wieloma innymi neurologicznymi problemami wymagającymi rehabilitacji. 

Pan Wojciech jest także prezesem Fundacji Wstawaj Alicja. 

Głosować na Pana Wojtka można m.in. na stronie internetowej "Kuriera Lubelskiego", wybierając powiat lubelski oraz odpowiednią kategorię. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama