Nowy numer 14/2020 Archiwum

Dwa lata temu zginął Olaf Dziedzic, a Alicja Mazurek w krytycznym stanie trafiła do szpitala

19 lutego 2018 r. dwoje młodych ludzi ze wspólnoty Guadalupe na jednej z główny ulic Lublina miało wypadek. Kierowca zginął na miejscu.

Było popołudnie. Auto jechało w kierunku Świdnika al. Tysiąclecia. Nie wiadomo z jakich przyczyn kierowca stracił panowanie nad samochodem, wjechał w barierkę, a później uderzył w filar wiaduktu. 

Młody mężczyzna zginął na miejscu. O życie Alicji lekarze walczyli w lubelskim szpitalu bardzo długo. Nie dawano jej szans na przeżycie. Dziewczyna jednak od samego początku otoczona była ogromem modlitwy kierowanej do Boga zarówno przez tych, którzy ją dobrze znali, jak i zupełnie obce osoby.

Po wielu operacjach udało się lekarzom wprowadzić Alę w stabilny stan. Niestety nie udało jej się wybudzić ze śpiączki. Mózg dziewczyny został bezpowrotnie uszkodzony. 

Wokół Alicji i jej rodziny powstała swojego rodzaju wspólnota, która do końca wspierała Alę i jej rodziców zarówno duchowo jak i materialnie. Alicja zmarła po blisko dwóch latach od wypadku 29 grudnia 2019 r.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama