Nowy numer 22/2020 Archiwum

3 nowe przypadki osób z koronawirusem w województwie lubelskim

Jeden z nich dotyczy osoby małoletniej z powiatu lubelskiego.

Na terenie województwa lubelskiego są trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

- Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą osoby w przedziale wieku 60-70 lat z powiatu zamojskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, 1 osoby w przedziale wieku 40-50 lat z powiatu zamojskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz 1 osoby małoletniej z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym. Stan wszystkich osób jest dobry - informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego. 

Aktualnie,17 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest 21 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Jedna osoba zmarła.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama