Nowy numer 14/2020 Archiwum

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim

Nowe przypadki dotyczą czterech mężczyzn, w tym jednego do 20 roku życia i jednej kobiety.

Na terenie województwa lubelskiego jest 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, jak informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody, dotyczą: mężczyzny w przedziale wieku do 20 lat z powiatu chełmskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym; kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu zamojskiego w stanie średnim; mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu zamojskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym; mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego w stanie dobrym, który wrócił z kraju o dużej transmisji wirusa; mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego w stanie poważnym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym.

- Aktualnie na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 36 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 1 osoba zmarła - informuje rzecznik.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama