Nowy numer 22/2020 Archiwum

Jak prawidłowo uczestniczyć we Mszy św. online?

Młodzi z Łęcznej, którzy od kilku miesięcy organizują Apel Młodych, a także nagrywają teledyski promujące to wydarzenie i życie z Bogiem, tym razem przygotowali specjalny film instruktażowy dotyczący Mszy św. online.

Jak prawidłowo uczestniczyć we Mszy Świętej online
Apel Młodych

Jak dobrze przeżyć Mszę św. w domu w czasach, kiedy nie możemy uczestniczyć w niej w kościele? Co należy przygotować i jak się zachować podczas takiej liturgii oglądanej w domu? To wszystko postanowili zebrać młodzi z parafii św. Józefa w Łęcznej, nagrywając film instruktażowy, który ułatwia odpowiednie przygotowanie i przeżycie rodzinnie Mszy św. transmitowanej przez telewizję, czy nadawanej online z parafii.

To nie pierwsze "filmowe" dzieło młodzieży. Już wcześniej nagrali piosenkę zapraszającą do życia w pełni, czyli życia z Panem Bogiem, a także inne filmowe zaproszenia na Apel Młodych - spotkania organizowane w parafii św. Józefa w Łęcznej i relacje z tego wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama