Nowy numer 23/2020 Archiwum

Ks. Grzegorz Ogorzałek zaprasza na rekolekcje online

Obecna sytuacja związana z koronawirusem nie pozwala na udział w tradycyjnych rekolekcjach wielkopostnych, jakie zwykle odbywają się w parafiach, dlatego wielu kapłanów wychodzi naprzeciw potrzebom wiernym przygotowując nauki online. Od jutra będzie można słuchać ks. Grzegorza Ogorzałka.

Zaproszenie do wszystkich, którzy mimo ograniczeń chcą przeżyć rekolekcje, wystosował ks. Grzegorz:

Ks. Grzegorz Ogorzałek.   Ks. Grzegorz Ogorzałek.
Agnieszka Gieroba /Foto Gość

- Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w rekolekcjach online. W chwili gdy doświadczamy niepewności i lęku, warto szukać tego, co fundamentalne dla naszej wiary. Rekolekcje "Droga umiłowanych" są próbą szukania nadziei w tych trudnych czasach, nadziei, którą możemy czerpać z daru bycia umiłowanymi dziećmi Boga - podkreśla kapłan.

Każdego poranka, od wtorku do soboty, na kanale "W koloratce" będzie pojawiała się konferencja, a także propozycja zatrzymania się nad konkretnym fragmentem Pisma Świętego i rozważenia go.

- Modlę się, aby te rekolekcje przyniosły błogosławione owoce i mam nadzieję, że pomogą w odkrywaniu tego, kim jesteśmy w oczach Boga - mówi ks. Grzegorz Ogorzałek

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama