Nowy numer 22/2020 Archiwum

Ireneusz Krosny, Przemysław Babiarz, Andrzej Mierzejewski - ojcowie online

Nie w realu, ale w przestrzeni wirtualnej spotkają się ojcowie z różnych części kraju, by uczestniczyć w Forum Tato.Net. Na naszej stronie internetowej fragment bezpłatnej transmisji z tego wydarzenia.

W sobotę wiosenne Forum Tato.Net - największe w Polsce spotkanie ojców. W tym roku spotkanie odbywa się wyłącznie online. 

Zapraszamy na bezpłatną transmisję w sobotę 4 kwietnia o 11.00, w czasie której głos zabiorą m.in. Ireneusz Krosny, Przemysław Babiarz, Andrzej Mierzejewski (kabaret Smile), znani wszystkim Polakom, a prywatnie - zaangażowani ojcowie.

Wszyscy trzej panowie podzielą się swoim doświadczeniem bycia tatą.

Na relację ze spotkania zapraszamy jutro na naszą stronę internetową. Każdy, kto chciałby wziąć udział w całym wydarzeniu, może jeszcze zapisać się na nie przez stronę internetową Forum Tato.Net.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama