Nowy numer 23/2020 Archiwum

Lublin. Kapłani dziękują i zapewniają o swojej modlitwie

Dziękując za wszelkie wyrazy życzliwości, pamięci i modlitwy, księża pracujący w parafii św. Józefa w Lublinie umieścili na parafialnym Facebooku niecodzienny komunikat.

Wielki Czwartek, zwany dniem kapłańskim, w tym roku minął bez kwiatów i wierszyków recytowanych w kościołach, ale był za to dniem szczególnej modlitwy i wdzięczności za duszpasterzy i za ludzi, do których są posłani.

Dziękując za wszelkie oznaki życzliwości i pamięci kapłani pracujący w parafii św. Józefa w Lublinie umieścili na parafialnym Facebooku wspólne zdjęcie i podpis:

"W Wielki Czwartek pozdrawiamy serdecznie naszych parafian i przyjaciół. Dziękujemy za wasze życzenia i za to, że jesteście".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama