Nowy numer 23/2020 Archiwum

Wskakuj w habit! Duszpasterstwo powołań zaprasza

Koronawirus zamknął ludzi w domach, ale nie zamknął Panu Bogu dostępu do naszego serca. Może w ten czas ciszy, ktoś rozpozna powołanie. Do refleksji na ten temat zachęca kapucyńskie duszpasterstwo powołań akcją #wskakujwhabit.

Czas i miejsce powołania bywa bardzo różne. Może właśnie teraz, gdy mamy ograniczony dostęp do swobodnego przemieszczania się i zmuszeni jesteśmy więcej być razem ze sobą, ktoś odczyta głos powołania. Do refleksji na ten temat i rozmowy zachęcają bracia mniejsi kapucyni z duszpasterstwa powołań. Na swoim facebookowym profilu udostępnili niecodzienną zachętę. Oto ona:

Drogie Owce i Barany przypominamy, że Bóg dalej powołuje Was. Więc nie lękaj się koronawirusa tylko #wskakujwhabit.
Nie bądź jak baran...
kapucyni.pow@gmail.com

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama