Nowy numer 22/2020 Archiwum

Komunikat lubelskiej kurii w sprawie Pierwszej Komunii Świętej

W związku z licznymi zapytaniami rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, kuria biskupia w Lublinie wydała komunikat w tej sprawie.

Zgodnie z instrukcją z dnia 25 marca br. sposób działania uzależniony został od powrotu dzieci do szkół. W związku z powyższym:

1. Skoro dzieci nie wróciły do szkół po Wielkanocy, należy przenieść I Komunie Święte na okres późniejszy, także powakacyjny – w porozumieniu z
katechetami i rodzicami.
2. Jeżeli dzieci wrócą do szkół przed wakacjami, można zorganizować I Komunię Świętą we wcześniejszym terminie, zachowując wszystkie przepisy
dotyczące bezpieczeństwa.
3. Można zorganizować uroczystość I Komunii Świętej w kilku grupach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama