Nowy numer 23/2020 Archiwum

Radio Plus poszerza zasięg

O uzyskaniu nowych zezwoleń dla rozgłośni archidiecezjalnej poinformował dyrektor radia ks. Krzysztof Podstawka.

Od dzisiaj na nowej częstotliwości - 91,2 FM - rozgłośni można słuchać w Puławach, Kazimierzu Dolnym, Końskowoli i okolicach tych miast i miejscowości. W zasięgu stacji znalazły się także obszary lezące poza terenem archidiecezji lubelskiej: gminy Gniewoszów i Janowiec.

Puławski nadajnik Radia Plus został umieszczony w parafii pw. św. Brata Alberta w Puławach. 

Rozgłośnia Archidiecezji Lubelskiej rozpoczęła nadawanie na początku kwietnia 1994 roku pod nazwą Katolickie Radio Lublin. W 1998 roku przystąpiła do sieci Plus. Od 1 października 2005 do 15 kwietnia 2017 roku nadawała pod nazwą Radio eR. W Niedzielę Wielkanocną 2017 roku, po nawiązaniu współpracy z Porozumieniem Radiowym Plus (Grupa Medialna TIME), rozpoczęła emisję programu pod nazwą Radio Plus Lublin. Program stacji można odbierać na częstotliwościach 87,9 oraz 91.2 FM w województwie lubelskim oraz terenach do niego przyległych, znajdujących się w sąsiednich województwach. 
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama