Nowy numer 47/2020 Archiwum

Ponad 9 mln zł na nagrody dla pracowników lubelskiego ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Lublinie w 2019 r. przeznaczył na nagrody ponad 9 mln zł.

Jak podaje Gazeta.Jawny Lublin.pl – do tej pory urzędem, który przyznał najwyższe nagrody swoim pracownikom za 2019 r. był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Marszałek wypłacił 6,5 mln zł przy zatrudnionych 1235 osobach. Z kolei lubelski ZUS na nagrody w analogicznym czasie przeznaczył niemal 9,5 mln zł przy 1328 pracownikach.

– Najwyższe nagrody trafiły do kadry kierowniczej. Ponad 303 tys. zł dla 15 pracowników – informuje w artykule Krzysztof Jakubowski, prezes Fundacji Wolności.

Najwyższe nagrody, powyżej 9 tys. zł, miały trafić do kilku pracowników m.in. za: inicjowanie działań mających na celu doskonalenie jakości obsługi zadań realizowanych przez ZUS, utrzymanie wysokiego poziomu standardów w zakresie realizacji umów międzynarodowych dotyczących koordynacji systemów zabezpieczeń społecznych, za istotny wkład w modyfikacje elektronicznych aplikacji dziedzinowych wykorzystywanych przez ZUS do realizacji bieżących zadań, czy za inicjowanie nowatorskich działań, które przyczyniły się do optymalizacji wykorzystania środków budżetowych oraz terminowej realizacji spraw klientów.

Jak donosi portal, lubelski ZUS do kwietnia tego roku wypłacił 764 tys. zł nagród.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama