Nowy numer 2/2021 Archiwum

Rusza nabór do gospelowych chórów w nieco innej formie

Śpiewanie to aktywność, która może pomóc przetrwać każdą trudną chwilę, także w trakcie pandemii. Do dołączenia do chórów gospel w Świdniku, Krasnobrodzie i Chełmie zaprasza Grzegorz Głuch.

Jak mówi lider zespołu Gospel Rain, aktualnie trudno przeprowadzić przesłuchanie i nabór do chóru w tradycyjnej formie. Ale to nie oznacza, że nie można tego zrobić wcale.

Grzegorz Głuch prowadzi chóry gospel w Świdniku (Świdnik Gospel Choir), Krasnobrodzie (Krasnobrodzki Gospel) oraz w Chełmie (Chadek Gospel Choir). U progu nowego roku chce te składy poszerzyć i wzmocnić, dlatego szuka nowych głosów.

Żeby dołączyć do któregoś z chórów, należy nagrać minimum jeden wybrany utwór. Wystarczy to zrobić nawet na telefonie - chodzi o to, jak mówi G. Głuch, żeby w miarę dobrze było słychać głos i jego skalę.

Nagranie należy przesłać na adres mailowy: grzegorz.gluch@gmail.com do 27 stycznia. W mailu trzeba też coś napisać o sobie, o swoim doświadczeniu muzycznym bądź jego braku. Ważne, by poinformować, w którym z chórów chciałoby się śpiewać. Próby każdego z zespołów odbywają się raz w tygodniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama