Nowy numer 38/2023 Archiwum

Jak zdobyć kwalifikacje zawodowe, gdy zmienia się rynek pracy? Oferta studiów podyplomowych

Rozpoczęła się rekrutacja na kolejną edycję studiów podyplomowych. W ofercie ponad 30 kierunków.

Zmieniający się rynek pracy wymaga coraz częściej zdobycia nowych kompetencji lub uzupełnienia już posiadanych. Taką możliwość daje szeroka gama studiów podyplomowych na KUL. Właśnie rusza rekrutacja na kolejną edycję studiów. - W naszej ofercie znajduje się ponad 30 kierunków, w tym kilka unikatowych w skali Polski - podkreśla dr Dorota Bis, kierownik Uniwersyteckiego Centrum Rozwijania Kompetencji.

Wśród 30 kierunków są m.in.: autoprezentacja - kreowanie wizerunku, Master of Business Administration, analityka biznesowa, studia z zakresu mediacji sądowej i pozasądowej, zarządzania i finansów lub zamówień publicznych. Do zainteresowanych pracą w szkolnictwie skierowane są studia umożliwiające uzyskanie przygotowania pedagogicznego, natomiast nauczyciele mogą uzupełnić swoje kwalifikacje o zarządzanie oświatą. Pełna oferta oraz szczegółowe informacje dostępne są TU.

Decyzja o trybie prowadzenia zajęć jest uzależniona od sytuacji epidemicznej. Obecnie odbywają się one zdalnie, natomiast w normalnych warunkach studia w trybie stacjonarnym prowadzone są - w zależności od kierunku - albo w Lublinie, albo w Stalowej Woli.

Najlepszym dowodem jakości studiów jest fakt, że cieszą się one corocznie dużym zainteresowaniem. ­- Studia podyplomowe na naszej uczelni ukończyło już ponad 10 tys. słuchaczy - podkreśla D. Bis. Dodaje również, że studenci i absolwenci KUL na części kierunków mogą liczyć na zniżki w opłatach.

Rekrutacja potrwa do 15 marca. Warunkiem przyjęcia jest ukończenie studiów licencjackich lub magisterskich. Studia podyplomowe mogą również rozpocząć osoby, które ukończyły IV rok jednolitych studiów magisterskich. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (81) 445 39 96 lub na profilu "Studia podyplomowe KUL" na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast