Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Bal Młodych KSM. Jak będzie wyglądał w czasie pandemii?

Hasło tegorocznego balu to "Wjazd na salony". W związku z tym obowiązuje konkretny dres kod: swój salon i swój dres. Będzie się działo!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, zaprasza do wzięcia udziału w XXVII już Balu Młodych pod hasłem „Wjazd na salony”.

- Zważywszy na niemożność zorganizowania tego wydarzenia w sposób tradycyjny, postanowiliśmy przenieść wspólną zabawę w przestrzeń wirtualną, w postaci transmisji na żywo ze studia nagraniowego - mówi Anna Matuszewska, rzecznik prasowy KSM AL.

Podobnie jak w latach minionych, bal znowu poprowadzi „Projekt Wodzirej”, a impreza rozpocznie się uroczystym polonezem. 

Jak informują organizatorzy, w czasie transmisji nie zabraknie animacji tanecznych, scenek tematycznych, wspomnień z lat poprzednich, połączeń na żywo z różnymi częściami świata czy wywiadów z zaproszonymi gośćmi.

Najważniejszym jednak celem wydarzenia jest jak cel charytatywny. Tym razem to zbiórka pieniędzy na rzecz Rodzinnego Domu im. św. Dominika na ul. Lawendowej, prowadzonego przez siostry dominikanki z Lublina. Już teraz można wpłacać pieniądze poprzez zbiórkę, aby wspomóc to dzieło przez stronę internetową Bal Młodych

Młodzi zapewniają, że jak każdego roku, także i tym razem chcą postawić nie tylko na dobrą zabawę, ale także realnie wesprzeć potrzebujących.

- Zachęcamy balowiczów, aby rodzinnie bądź w gronie najbliższych przyjaciół zebrali się przed monitorami, ubrali dresy do eleganckiej muchy i bawili się razem z nami podczas wirtualnego balu - zaprasza w imieniu organizatorów Anna Matuszewska. - Wiem, że być może to wydarzenie w wersji online nie brzmi tak zachęcająco, ale zapewniam, że przygotowano tyle atrakcji, że będzie naprawdę świetna zabawa. 

Transmisja na żywo będzie dostępna 13 lutego już ok. godziny 20.30 na kanale YouTube Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży AL.

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy