Nowy numer 4/2023 Archiwum

Rusza specjalistyczna grupa wsparcia dla rodziców

Grupa wsparcia dla rodziców ma pomóc m.in. w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pierwsze spotkanie grupy wsparcia zaplanowano na 29 maja od godz. 10.00 do 13.00 w katolickim stowarzyszeniu „Agape” przy ul. Bernardyńskiej 5 w Lublinie, które jest pomysłodawcą inicjatywy wspólnie z ROPS.

- Dzieci sobie często nie radzą w związku z obecną sytuacją. Rodzic powinien to wszystko pomieścić, zadbać i zagospodarować, ale nie wszyscy potrafią budować dobrą relację z dzieckiem, zwłaszcza gdy jest praca, często w domu, gdy dziecko ma problemy i postawę roszczeniową. Nie wszyscy rodzice potrafią stworzyć przestrzeń dla siebie, tworząc jednocześnie bezpieczne warunki dla dziecka - mówi psychoterapeuta z „Agape”.

Grupa wsparcia jest przeznaczona dla rodziców, którzy poszukują nowych rozwiązań swoich problemów wychowawczych, chcą porozmawiać o swoim dziecku, spotkać innych rodziców z podobnymi doświadczeniami, uczyć się, jak rozmawiać ze swoim dzieckiem. Zapisy pod numerem telefonu 81 534 38 87 lub codziennie w biurze stowarzyszenia przy ul. Bernardyńskiej 5 w Lublinie od godz. 8.00 do 19.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy