Nowy numer 38/2021 Archiwum

Jeszcze można zapisać się na pielgrzymkę - w sekretariacie pielgrzymkowym

Od dziś do 4 sierpnia w sekretariacie można zapisać się na pielgrzymkę, złożyć intencję do funduszu Idę z Tobą, można też uzyskać wszystkie informacje o pielgrzymowaniu

Aby dołączyć do lubelskiej pielgrzymki zaprasza jej dyrektor ks. Mirek Ładniak.

Tegoroczna pielgrzymka wyruszy pod hasłem "Eucharystia prawdziwe życie". Konferencje przygotował ks. Paweł Wróbel. W porannych rozważaniach będzie poruszany temat prześladowania Kościoła we współczesnym świecie, a główną intencją modlitewną lubelskiej pielgrzymki będzie modlitwa w intencji III Synodu Archidiecezji Lubelskiej. 

Choć zapisy na pielgrzymkę prowadzone przez jej przewodników oficjalnie się zakończyły, to jednak nadal można do pielgrzymowania dołączyć. 27 lipca wystartował sekretariat pielgrzymki. Każdego dnia do samego wyjścia 4 sierpnia można przyjść, by dopisać się do konkretnego autokaru.

Sekretariat działa od godz. 10 do 17 tradycyjnie przed archikatedrą lubelską. Tam też można zapisać się na fundusz Idę z Tobą - W ten sposób można wesprzeć całą naszą działalność pielgrzymkową i zostawić swoją intencję - mówi ks. Mirek. - Rodzina Idę z Tobą jest niesamowicie już duża, pokazuje nam to, że czy idziemy, czy zostajemy w domach, niesamowicie się wspieramy. To jeden z piękniejszych owoców tego naszego pielgrzymowania z Lublina na Jasną Górę - podkreśla dyrektor pielgrzymki. 

Pielgrzymka będzie odbywać się w tym roku wahadłowo. Każdego dnia z Lublina będą dojeżdżały na trasę trzy grupy i trzy będą wracały do domu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama