Nowy numer 39/2023 Archiwum

Rusza kolejna edycja Seminarium Odnowy Małżeństw

To inicjatywa Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym AL dla małżeństw, w których nie tylko są radości, ale również problemy.

Głównym celem, jak mówią organizatorzy seminarium, jest zdanie sobie sprawy z tego, jak ważne jest przeżywanie małżeństwa jako sakramentu oraz uświadomienie tego, na czym budujemy nasze relacje i życie małżeńskie.

SOM został przygotowany przez małżeństwa i jest adresowany do małżeństw, które pragną pogłębić swoją wzajemną relację oraz spojrzeć na życie małżeńskie oczami wiary.

- Nasze spotkania są szansą, nie tylko na pogłębienie więzi małżeńskiej, ale także na poprawienie tej nadszarpniętej - podkreślają moderatorzy seminarium. - To szansa utwierdzenia małżonków w tym, że są powołani, by mieć ze sobą dobrą relację. Zapraszamy małżeństwa z różnym stażem. Nie tylko te, u których kwitnie szczęście, ale również te, które przeżywają trudności.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 października w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie w godzinach 10:00 - 14:00  (ul. Męczenników Majdanka 27).

W programie przewidziana jest:

  • konferencja,
  • modlitwa za małżeństwa i uwielbienie,
  • świadectwo,
  • Eucharystia.

Do udziału w seminarium zaproszone są nie tylko małżeństwa, które trwają w formacji w określonej wspólnocie, ale także te, które nie należą do żadnej wspólnoty. Wstęp wolny. Konieczna jest jednak rejestracja przez stronę odnowa-lublin.pl,  by każde małżeństwo otrzymało odpowiednie materiały. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast