Nowy numer 49/2023 Archiwum

Ferie dla dzieci i młodzieży w lubelskim IPN

Na czas tegorocznych ferii zimowych Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie przygotował dla najmłodszych bezpłatne warsztaty połączone z dobrą zabawą.

Każdy punkt programu ma być przygodą o różnorodnej tematyce. Zaplanowano m.in: malowanie po numerach, projektowanie gier komputerowych, tworzenie modeli samolotów. - Zajęcia to doskonała okazja do twórczego spędzenia czasu poprzez obcowanie z ciekawymi przedmiotami, historycznymi postaciami, wynalazkami czy instrumentami muzycznymi - informują organizatorzy.

Spotkania odbywają się w dwóch lokalizacjach, w zależności od liczebności grupy: w siedzibie Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie przy ul. Wodopojnej 2, ale także w Księgarni IPN przy ul. Staszica 22A. Warsztaty adresowane są do dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, a niektóre z nich do uczniów szkół średnich. Uczestnicy mogą przyjść z rodzicami lub dziadkami. Istnieje także możliwość umówienia całej grupy.

Ferie w IPN ruszają 16 stycznia. W celu dokonania rezerwacji należy się skontaktować za pośrednictwem maila lub telefonicznie: anna.dmitruk@ipn.gov.pl, tel. 733 747 476.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy