Konsultacje dla uczniów szkół średnich w Biurze Karier KUL

Zespół doradców z katolickiego uniwersytetu proponuje darmowe i profesjonalne wsparcie w podjęciu decyzji maturzystom, co robić po szkole średniej.

Przed maturzystami egzamin, ukończenie szkoły i czas decyzji co do przyszłości. - To, co na pewno czeka nastoletniego człowieka po maturze, to wybory i zmiany. Dlatego zespół doradców Biura Karier KUL proponuje wsparcie w podjęciu decyzji, co robić po szkole średniej - mówią doradcy.

Podczas ferii zimowych zapraszają maturzystów na indywidualne konsultacje z ekspertami akademickiego Biura Karier KUL. - Podczas spotkania nasi doradcy w oparciu o aktualne informacje z rynku pracy, na bazie potencjału młodego człowieka pokażą możliwe opcje zawodowo-edukacyjne. Chcemy, aby z naszym wsparciem młody człowiek świadomie zaplanował swoją przyszłość, wybrał odpowiedni do swoich predyspozycji kierunek studiów lub dał sobie zgodę na inną drogę do spełnienia zawodowego - mówi Marta Szymańska-Jarosz, projektantka kariery, specjalistka ds. komunikacji i promocji w Biurze Karier KUL.

- Proces doradczy odbywa się w ramach bezpłatnych konsultacji, w atmosferze zaufania, empatii i autentycznego zainteresowania młodym człowiekiem, który stoi u progu decyzji ważnych pod względem edukacyjnym i zawodowym - dodaje M. Szymańska-Jarosz.

Proces ten to do trzech bezpłatnych spotkań w formie stacjonarnej lub online, zależnie potrzeb kandydata, także dla osób spoza Lublina. Możliwość umawiania się na konsultacje trwa cały czas. Ustalenie terminu z doradcą zawodowym odbywa się telefonicznie: (81) 445 41 31 lub poprzez e-mail: doradca@kul.pl. Więcej informacji o ofercie Biura Karier KUL: www.kul.pl/biurokarier.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..