Nowy numer 39/2023 Archiwum

Fundacja Wstawaj Alicja zaprasza na festyn charytatywny

To - jak mówi Agnieszka Mazurek, współtwórczyni fundacji, której patronuje Ala Mazurek - będzie zabawa wzmacniana poruszeniami serc.

Już po raz drugi Fundacja Wstawaj Alicja organizuje festyn charytatywny pod hasłem "Tacy sami między nami",  którego celem jest wsparcie podopiecznych fundacji i tym samym umożliwienie im rehabilitacji w ośrodku neurorehabilitacji w Turce. 

Festyn odbędzie się 11 czerwca na błoniach przy orliku w Turce. Impreza wystartuje o godz. 14.

W programie przewidziano koncerty, występy zdolnych, młodych artystów z różnych dziedzin sztuki, naukę tańca i wiele innych atrakcji. - Mamy nadzieję, że to wszystko sprawi, że wydarzenie będzie wyjątkowe - podkreśla Agnieszka Mazurek. - Nad zabawą czuwał będzie DJ Paweł Wójcik.

Dla dzieci przewidziano dmuchańce, zabawy z animatorami, tańce, a dla wszystkich najlepszą gastronomię. 

Ale to wciąż nie najważniejsze cechy wydarzenia. - Chcemy zapewnić wszystkim uczestnikom naszego festynu możliwość okazania serca potrzebującym - mówi A. Mazurek. - Może to być wymierny, materialny gest finansowy, ale również obecność, uścisk, dobre słowo w stronę naszych podopiecznych, którzy także będą na imprezie.

Cały dochód z festynu przeznaczony jest na pomoc podopiecznym fundacji. - To osoby bardzo często cierpiące, zmagające się z problemami neurologicznymi, obojętnością, samotnością, czy nawet odrzuceniem - zauważa Agnieszka Mazurek. - Wszyscy, którzy wezmą udział w naszym festynie, będą mieli możliwość okazania im współczucia i wsparcia. Do zdobycia będą wyjątkowe trofea, które otrzymaliśmy od naszych cudownych ofiarodawców - podkreśla A. Mazurek - To m.in. koszulki, czapeczki, bluzy naszych  żużlowców z Motoru Lublin czy vouchey na różne usługi i wiele, wiele innych - wylicza. - Wsparcie osób cierpiących to dodawanie im nadziei i chęci do życia. Wspierasz osoby cierpiące, dodając im nadziei i chęci do życia.

Na festynie dostępni będą profesjonalni fizjoterapeuci ośrodka, z którymi będzie można skonsultować niepokojące objawy dotyczące wad postawy czy wszelkich kwestii neurologicznych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast