Koncert "Z potrzeby serca" na rzecz odbudowy Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy ul. Głowackiego

rp

dodane 01.10.2019 15:20

Z Tomasz Momot Orkiestra wystąpią m.in.: Beata Kozidrak, Krzysztof Cugowski, Natalia Wilk, Majka Jeżowska, Piotr Selim czy Lubelska Federacja Bardów.

Koncert "Z potrzeby serca" na rzecz odbudowy Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy ul. Głowackiego W sali operowej CSK wystąpią m.in: Natalia Wilk, Beata Kozidrak i Krzysztof Cugowski. ks. Rafał Pastwa /Foto Gość

Już 7 października w sali operowej Centrum Spotkania Kultur odbędzie się koncert charytatywny z udziałem znanych artystów związanych Lublinem. Wraz z Tomasz Momot Orkiestra wystąpią Przyjaciele, m.in.: Beata Kozidrak, Krzysztof Cugowski, Natalia Wilk, Majka Jeżowska, Piotr Selim czy Lubelska Federacja Bardów.

Koncert odbędzie się na rzecz odbudowy Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy ul. Głowackiego, który niedawno uległ pożarowi. Do wstępu na koncert upoważniają zaproszenia, które będą dystrybuowane w specjalnie otwartych punktach na terenie Lublina:

Po pożarze Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Klakuty.
Gość Lubelski

Będzie to tez okazja do podziękowania wszystkim darczyńcom i osobom, które wspierają odbudowę DPS. Wydarzenie jest organizowane przez Urząd Miasta Lublin i Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy współudziale Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

Czytaj także: Zbiórka darów dla poszkodowanych w pożarze DPS.