Duszpasterze parafii św. Michała Archanioła w Kamieniu wychodzą do parafian

jj

dodane 10.04.2020 09:51

Choć dziś wierni nie mają możliwości wspólnej modlitwy w kościele, księża starają się umożliwiać kontakt z parafią na różne sposoby.

Proboszcz parafii ks. Kazimierz Próchniak i wikariusz ks. Piotr Iwaniszczuk Proboszcz parafii ks. Kazimierz Próchniak i wikariusz ks. Piotr Iwaniszczuk
internet

Duszpasterze kościoła św. Michała Archanioła w Kamieniu - proboszcz ks. kan. Kazimierz Próchniak oraz wikariusz ks. Piotr Iwaniszczuk na uruchomionym właśnie kanale parafialnym na You Tube zapewniają, że czekają na ten czas kiedy znowu będzie pełny kościół.

Jednak dopóki tak się nie stanie, zapraszają do korzystania z transmisji internetowych nabożeństw, które cały czas odbywają się w parafialnej świątyni. 

Od kilku dni działa także parafialna strona internetowa: www.kamienparafia.pl z której jest bezpośredni dostęp do transmisji liturgii online. 

W tym roku parafia w Kamieniu będzie obchodziła 100 lat swojego istnienia. Cała wspólnota od kilku już lat przygotowuje się do tego wydarzenia. O tym jak wygląda życie parafii św. Michała Archanioła piszemy:  Parafia Kamień