Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Umyć zęby, zjeść obiad, pójść na spacer. To takie zwykłe sprawy, nad którymi większość z nas się nie zastanawia. Dopiero zetknięcie z osobami, dla których te czynności są nieosiągalne pozwala docenić to, co mamy.

Przekonali się o tym wolontariusze, którzy z chorymi i niepełnosprawnymi spędzali wczasorekolekcje. O ich nowym spojrzeniu na codzienne życie piszemy na str. IV–V. Zachęcamy do studiowania już od najmłodszych lat po wiek senioralny na Uniwersytecie Otwartym KUL, składamy też wizytę pewnej sędziwej pani, która mimo 100 lat życia nie przestaje tryskać energią. Zapraszam do lektury.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma