Nowy numer 25/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Dom w Częstoborowicach od 15 lat należy do KSM. Kiedyś była to plebania. Stara, zrujnowana. Młodzi ludzie zobaczyli w niej potencjał, możliwość stworzenia wymarzonego dla siebie miejsca.

O historii powstania częstoborowickiego domu i perypetiach z tym związanych piszemy na s. IV–V. W numerze także m.in. zaproszenie na czwarty już Kongres Kultury Chrześcijańskiej (s. VIII), relacja z warsztatów dla ojców zorganizowanych przez fundację tato.net (s. VI) oraz rozmowa ze współorganizatorką Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w Świdniku (s. III).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma