Nowy numer 28/2018 Archiwum

Policzono pierwsze pieniądze

Jesteśmy biedniejsi. Tak można wnioskować patrząc na dane dotyczące kwoty jaką udało się zebrać w Lublinie podczas ulicznej zbiórki.

Policzono ile pieniędzy dla zdolnej młodzieży zebrano podczas zbiórki publicznej na ulicach miast w ramach Dnia Papieskiego. Tegoroczny wynik to 26 tys. To znaczniej mniej niż w latach ubiegłych. W zeszłym roku udało się zebrać 30 tys., dwa lata temu 32 tys. Nie są to jednak wszystkie pieniądze zbierane dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Oprócz zbiórki publicznej na ulicach w niedzielę 14 października trwała także zbiórka kościelna w parafiach. Ile tam udało się zebrać pieniędzy jeszcze nie wiadomo.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma