Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zapal się do wolontariatu

Wszyscy chcieli wspólnie zamanifestować wolę pracy oraz aktywowania siebie i innych na rzecz pomocy dla ludzi potrzebujących.

Od kilku tygodni dzięki akcji "Zapal się do wolontariatu" idea rozsiewania dobra oraz tworzenia ognisk i grup wolontariackich promowana jest przez Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym "Agape" na terenie Lublina i okolic.

Najnowszy projekt Stowarzyszenia - "Centrum Energii" - ma na celu zwiększenie aktywności społecznej, obywatelskiej i środowiskowej. Główną jego ideą  jest rekrutowanie ludzi do wolontariatu, a także formowanie, integrowanie i wspieranie wolontariuszy w ich pracy. Ważnym elementem  jest również szeroko zaplanowana kampania informacyjno-promocyjna, której celem jest upowszechnienie idei wolontariatu w Polsce.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma