Nowy numer 25/2018 Archiwum

Kurtka dla malucha

Akcję prowadzi Chrześcijańska Służba Charytatywna. Jej ideą jest pomoc przede wszystkim rodzinom wielodzietnym, które są w potrzebie szczególnie w okresie zimowym.

Wielu rodziców nie stać na zakup kurtki i butów, zwłaszcza gdy trzeba kupić więcej niż jeden zestaw. Dlatego też zbierane są wszystkie ciepłe dziecięce ubrania: kurtki, spodnie, czapki, rękawiczki, buty zimowe. Dary mają trafić przed świętami do rodzin najbardziej potrzebujących. Wszystkie osoby posiadające zbędne, znajdujące się w dobrym stanie ubrania i buty mogą je przynosić do siedziby filii ChSChw Puławach (ul. Kraszewskiego 6) 17 i 24 listopada oraz 1 grudnia, w godz. 12-14, a także w innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (tel. 609 842 325). Ubrania można też przekazać między  12 a 23 listopada w Urzędzie Miasta Puławy (ul. Lubelska 5), który tradycyjnie już włącza się w akcję. W tym terminie zostanie  wystawiony specjalny karton na odzież. W pomoc dzieciom zaangażowały się również przedszkola w Górze Puławskiej i  Gołębiu. Tam ubrania będzie można przynosić w terminie od 12 do 16 listopada.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma