Nowy numer 24/2018 Archiwum

Cztery pory roku

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Lublinie wraz z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego zorganizował wystawę prac swoich niepełnosprawnych podopiecznych, zatytułowaną "Cztery Pory Roku".

Przygotowanie i uczestnictwo w takiej wystawie dla małych artystów to forma podniesienia własnej wartości na forum publicznym. Konieczność powitania gości, zaproszenia do poczęstunku, podziękowanie za przybycie i zainteresowanie uczy ich odpowiedniego zachowania oraz pozwala na rozwijanie różnych umiejętności związanych z codziennym życiem. Podczas otwarcia wernisażu każdy z twórców  za swoją pracę otrzymał dyplom oraz specjalny kalendarz, zawierający wszystkie dzieła wystawione na wernisażu. Celem wystawy jest przede wszystkim radość i poczucie osiągniętego sukcesu u dzieci niepełnosprawnych.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma