Nowy numer 25/2018 Archiwum

Lider edukacji

Podczas II edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin i Powiatów Rzeczypospolitej Polskiej miasto Krasnystaw otrzymało certyfikat i znak jakości "Samorządowy Lider Edukacji".

Na uroczystej gali w Krakowie także 60 innych samorządów odebrało nagrodę potwierdzającą pozytywny wynik akredytacji badającej wyniki kształcenia na ich terenie. Krasnystaw już po raz drugi otrzymał taki tytuł. Tym razem także burmistrz Andrzej Jakubiec został wyróżniony nagrodą specjalną – statuetką "Mecenas Wiedzy" przyznawaną prezydentom, burmistrzom i wójtom, którzy wykazują się wyjątkowym, osobistym zaangażowaniem na rzecz rozwoju edukacji. Takie wyróżnienie przypadło w udziale jedynie sześciu samorządowcom w Polsce. Gminy i powiaty, które wzięły udział w projekcie, oceniane były za okres minionych trzech lat. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma