Nowy numer 25/2018 Archiwum

Giełda staroci w Lublinie

Impreza chyba już na stałe wpisała się w krajobraz lubelskiej starówki i placu Wolności przed III LO im. Unii Lubelskiej.

Na stoiskach sprzedających można było znaleźć wiele okazów do kolekcji. Od starych dokumentów i książek począwszy, przez przedwojenny wózek dla dzieci, skończywszy na zastawie z porcelany i starej maglownicy. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.

- Od dłuższego czasu szukałem książki o moskiewskiej galerii, dziś ją tu znalazłem - mówi starszy pan, szczęśliwy po zakupach na Placu Wolności. Na targach kolekcjonerzy pasjonaci sprzedają stare przedmioty, ale nie brakuje też takich, którzy, korzystając z okazji, wystawiają także zupełnie nowe rzeczy codziennego użytku. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma