Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dzieci dzieciom

Przyjaźń Szkoły Podstawowej nr 10 w Lublinie z Domem Dziecka w Woli Gałęzowskiej ma już 15 lat. Od tamtego czasu zawsze przed świętami uczniowie szkoły dzielą się upominkami z dziećmi z Woli Gałęzowskiej.

Akcję w szkole koordynuje pani Anna Stępniak. Sztab ma nr 43. Od samego początku akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę włączamy się w działania na rzecz dzieci, którym jest w życiu trudniej, zaś od 15 lat sami jesteśmy organizatorami sztabu. Co roku nasz finał w szkole gromadzi tłumy mieszkańców Kalinowszczyzny. W tym roku gościliśmy też dzieci z Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej, gdzie co roku trafiają zgromadzone przez nas dary. Czasami to my je zawozimy do Woli Gałęzowskiej, ale w tym roku dzieci przyjechały do nas z dyrektorem placówki oraz wychowawcami – mówi Tomasz Szajewski ze Szkoły Podstawowej nr 10. Finał akcji to występy na sali gimnastycznej spektakl, piosenki, taniec i pokazy gimnastyki akrobatycznej. Wszystko to oglądała szkolna publiczność, jak również zaproszeni seniorzy z sąsiadującego z nami Domu Pomocy Społecznej Kalina. Dyrektorem szkoły jest pani Ewa Momot

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma